4396. Signerad olja på duk, "Marint motiv", mått 62 x 82 cm
Objektet avslutas Avslutat rop1 december 2024 16:04
250 kr
Budgivning avslutad
Budgivning
- 7250 kr
Sön 01 2024 - 4225 kr
Sön 01 2024 - 7225 kr
Sön 01 2024 - 4200 kr
Sön 01 2024 - 6190 kr
Sön 01 2024 - 4180 kr
Sön 01 2024 - 6170 kr
Sön 01 2024 - 4160 kr
Sön 01 2024 - 3150 kr
Sön 01 2024 - 4140 kr
Sön 01 2024
Auktionsinformation
Vi tar emot föremål till försäljning alla vardagar mellan 13:00 och 17:00 är föremålen skrymmande så ring gärna innan.Efter ni gjort ett köp så har ni 7 dagar på er att betala och hämta godset, därefter tar vi en lagerkostnad/förseningsavgift.
Alla bud är bindande och ta gärna med eget emballage.
Allt gods säljes i befintligt skick, om föremålet är testat av oss eller säljaren så skrivs det ut.
Vi tar endast banköverföring eller kortbetalning på plats som betalning.